نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 393906
 بازدید امروز : 22
 کل بازدید : 727040
 بازدیدکنندگان آنلاين : 8
 زمان بازدید : 1.0000
اخبار > پايان دوره تابستانه آموزش زبان فارسي در عشق‌آباد


  چاپ        ارسال به دوست

پايان دوره تابستانه آموزش زبان فارسي در عشق‌آباد

امتحانات پايان دوره تابستانه كلاس‌هاي آموزش زبان فارسي رايزني فرهنگي جمهوري اسلامي ايران و نمايندگي بنياد سعدي در عشق‌آباد در تاريخ بیست و سوم شهریورماه 1396 در محل رايزني فرهنگي برگزار شد. 

فارسي‌آموزان دراين دوره در 8 كلاس مقدماتي يك با 137 فارسي‌آموز، 5 كلاس مقدماتي دو با 66 فارسي‌آموز، متوسطه يك و دو جمعاً 7كلاس با 95 فارسي‌آموز، پيشرفته يك و دو 3 كلاس با 39 فارسي‌آموز، عالي يك و دو 2 كلاس با 27 فارسي‌آموز، 3 کلاس ترجمه يك و دو با 40 فارسي‌آموز و یک  كلاس ترجمه 3 با 12 فارسي‌آموز در مجموع بالغ بر 416 تن مشغول آموزش زبان فارسي بودند.

فارسي‌آموزان در امتحان آزمون كتبي و هم آزمون شفاهي شركت كردند. قبول‌شدگان در آزمون‌هاي دوره در كلاسهاي بالاتر که از مهرماه شروع خواهد شد، حضور خواهند يافت. 

فارسی آموزان در این دوره‌ ضمن یادگرفتن الفبای زبان فارسی؛ اعداد، واژه‌ها، جمله بندیهای ساده، افعال، اعداد شمارشی و ترتیبی، دستور زبان فارسي: زمان‌ها، اجزاي جمله، متون ادبي شعر و نثر را در سطوح مقدماتي، متوسطه، پيشرفته و عالي آموزش ديدند و در خصوص زبان گفتاری و مکالمات روزمره نیز به صورت شنیداری و تصویری در تمرینات عملی شركت کردند.

 فارسی آموزان، آموزش های تخصصی و تکمیلی خود را مانند آیین نگارش، ترجمه همزمان و... در دوره های ترجمه فرا می گیرند و مواد امتحاني بر اساس متون و فصول ارايه شده، آماده و جهت پاسخگويي در اختيار فارسي‌آموزان قرار می گیرد.

در طول دوره علاوه بر کلاس‌های جاری؛ نمايش فيلم، امتحان ميان ترم كتبي و شفاهي، آزمون امتحان جامع، دوره دانش‌افزایی برای معلمان و ارائه مقاله و شعرخواني در مناسبت‌هاي مختلف از سوي معلمان و فارسي‌آموزان از مجموعه برنامه‌هاي فارسي‌آموزان و معلمان بوده است. 


٠٩:٥٢ - 1396/06/25    /    شماره : ٦٨٦٠٦٩    /    تعداد نمایش : ١١١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: